aktuality

Aktuality

Zpět na seznam

Těžký život pána tvorstva

18.4.2018

V krátké době museli strážníci několikrát řešit trable „silného pohlaví“ s tím něžnějším. V jednom případě si za strážníky přišel pro pomoc muž, který uvedl, že ho neustále pronásledují dvě ženy s požadavky na vdavky. S ženami se měl údajně seznámit v jiném městě a ty ho nyní náhodně potkávají a ztěžují mu existenci žádostmi o manželský stav a nekonečnými rozhovory. Jak probíhá to náhodné potkávání ve městě, už nedokázal vysvětlit. Bylo mu doporučeno, aby zavolal aktuálně v době, kdy na něj vdavekchtivá dvojice žen opět náhodně narazí.
V dalším případě volal na tísňovou linku podnapilý muž, který uváděl, že jej zákonná choť v nočních hodinách obtěžuje žádostmi o sex a on je příliš vyčerpaný, než aby své manželské povinnosti plnil. Než stihli strážníci zjistit, jakou pomoc od nich očekává, podlehl nejspíš loudění a zavěsil.
O pár dní později volal jiný vládce tvorstva a plačtivě sděloval, že je na návštěvě u přítelkyně a ta ho nechce pustit domů. Stálá služba muži dodala sebevědomí a tomu se nakonec podařilo v nestřežené chvíli roztoužené ženě uniknout.

Kom.

Zpět na seznam